Často kladené dotazy

Jaká je otevírací doba Pohádkového lesa?

Pohádkový les je umístěn ve volné krajině, proto nemá žádnou otevírací dobu a je volně přístupný v jakoukoli hodinu a den v kalendářním roce.

Platí se v Pohádkovém lese vstupné?

V pohádkovém lese se vstupné neplatí. Pokud se Vám u nás líbilo, budeme rádi za příspěvek na účet spolku 115-7481680247 / 0100. Finanční příspěvky využijeme na další rozvoj lokality a údržbu Pohádkového lesa.

Je trasa Pohádkového lesa vhodná pro kočárky?

Ano, trasa je průjezdná i s kočárkem. Počítejte však se stoupáním na počátku trasy.

Je možné projet Pohádkový les s invalidním vozíkem?

Z našeho pohledu je to trochu obtížnější, ale již jsme několik handicapovaných osob s invalidním vozíkem v Pohádkovém lese měli.

Kde se dá zaparkovat?

Pohádkový les má vymezené dvě parkovací plochy pro návštěvníky Pohádkového lesa, a to za základní školou Za chlumem, kam Vás nasměrují informační ukazatele ze směru ulic Litoměřická a Československé armády. Druhá parkovací plocha se nachází u garážového komplexu na konci ulice Litoměřická ve směru na Kostomlaty, nebo zpět. Parkování na jiných, než-li vymezených plochách, které nejsou určeny k odstavení vozidla (parkování) je Městskou policií Bílina přísně sankciováno.

Je možné se v Pohádkovém lese občerstvit?

V současné době toto není možné. V Pohádkovém lese dosud nepůsobí žádný ekonomický subjekt, který by takové služby návštěvníkům Pohádkového lesa poskytoval.